آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / اختصاص رقم قابل توجهی از محل صندوق ملی توسعه بابت تجهیز و تمهیدات لازم مرزی

اختصاص رقم قابل توجهی از محل صندوق ملی توسعه بابت تجهیز و تمهیدات لازم مرزی

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۰۸:۵۳

اختصاص رقم قابل توجهی از محل صندوق ملی توسعه بابت تجهیز و تمهیدات لازم مرزی

وزیر کشور با اشاره به امنیت کامل مرزهای کشور گفت: اخیرا نیز به دستور مقام معظم رهبری تأکید شد که رقم قابل توجهی از محل صندوق ملی توسعه بابت تجهیز و تمهیدات لازم مرزی هزینه کنیم.

اختصاص رقم قابل توجهی از محل صندوق ملی توسعه بابت تجهیز و تمهیدات لازم مرزی

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در بدو ورود به زنجان در جمع خبرنگاران هدف از سفر خود به زنجان را بررسی اقدامات انجام شده در جلسات شورای تأمین و اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و اظهار داشت: در این جلسات کارهایی که مربوط به دولت است را بنده انجام خواهم داد.

وزیر کشور همچنین درباره امنیت مرزهای کشور نیز گفت: خوشبختانه وضعیت امنیت بسیار خوبی در مرزها داریم، یعنی هم در شرق کشور به صورت مستمر وضعیت را بررسی می‌کنیم و تسلط کامل را داریم، هر چند که در مرزهای شرقی در کشورهای افغانستان و پاکستان با ضعف کنترل مرزی از طریق همسایگان مواجه هستیم زحمت اصلی به دوش ایران است و همکارانمان در مرزبانی سپاه و ناجا بسیار خوب فعالیت دارند.

وی گفت: اخیرا نیز به دستور مقام معظم رهبری تأکید شد که رقم قابل توجهی از محل صندوق ملی توسعه بابت تجهیز و تمهیدات لازم مرزی هزینه کنیم.

وزیر کشور افزود: در غرب کشور با همکاری بسیار خوب با کشور عراق و ترکیه وضعیت خوبی داریم و مرزها کاملا امن است.

رحمانی فضلی با بیان اینکه در غرب کشور نیز این آمادگی را داریم که بحث اربعین را با قوت و قدرت و با تمهیدات لازم با همکاری کشور عراق در کمال امنیت و صحت انجام دهیم، گفت: البته امسال تمهیدی اندیشیده شده است که مرز خسروی نیز اضافه شود که با اضافه شدن آن ما چهار مرز خواهیم داشت که دو تا در خوزستان و یکی در ایلام و یکی در کرمانشاه خواهد بود تا مردم بتوانند با خیال راحت تردد کنند.

وزیر کشور همچنین درباره انتخابات نیز گفت: اقدامات در این باره انجام شده و تمهیدات فراهم است و خوشبختانه همه تمهیدات فراهم است و هماهنگی لازم بین دستگاه‌های نظارتی که شورای نگهبان است، اجرا که وزارت کشور است و امنیت که ناجا و سپاه و نیروهای امنیت و اطلاعات است، وجود دارد.

وی تصریح کرد: امسال نیز آماده‌ایم که انتخابات امن و باشکوه را برگزار کنیم.

انتهای پیام/73005

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *