آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / از افتتاح بیش از ۴۰ پروژه تا تخصیص اعتبار برای پروژه بن_بروجن

از افتتاح بیش از ۴۰ پروژه تا تخصیص اعتبار برای پروژه بن_بروجن

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۲۲:۴۶

از افتتاح بیش از ۴۰ پروژه تا تخصیص اعتبار برای پروژه بن_بروجن

شورای اداری شهرستان بروجن با پرداختن به موضوعاتی چون پروژه انتقال آب بن_بروجن، تصفیه خانه‌های شهرک صنعتی و پروژه‌های ویژه هفته دولت برگزار شد.

از افتتاح بیش از ۴۰ پروژه تا تخصیص اعتبار برای پروژه بن_بروجن

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجن عصر دوشنبه، جلسه شورای اداری شهرستان بروجن به ریاست فرماندار برگزار و موضوعاتی همچون برنامه‌های هفته‌ی دولت، افتتاحیه‌ها، پروژه‌ انتقال آب بن_ بروجن، تصفیه خانه شهرک صنعتی، تنظیم بازار و … مطرح و بررسی شد.

مسعود ملکی با گرامیداشت یاد شهیدان باهنر، رجایی و تبریک هفته دولت، بیان کرد: شهیدان رجایی و باهنر، شهدایی اسوه بودند و خدمات ماندگاری برای کشور انجام دادند و نکته‌ی مهم دولتشان بر ملا کردن نیات منافقانه‌ی بنی‌صدر بود.

فرماندار شهرستان بروجن با اشاره به افتخار خدمت در جمهوری اسلامی ایران، ادامه داد: باید توجه داشت در جایگاهی هستیم که میراث بزرگ و ارزشمندی به ما رسیده و این افتخار بزرگی است که در نظام ارزشی خدمت کرده و دارای نعمت‌ عزت، امنیت و بزرگی هستیم.

افتتاح ۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد تومان

وی با اشاره به برنامه‌های هفته دولت، گفت: در هفته دولت ۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد تومان با اشتغال ۱۸۲ نفر در بخش‌های مختلف و ۱۱ پروژه کلنگ‌زنی با اعتبار ۳ میلیارد تومان به اجرا می‌شود.

ملکی در پایان با تاکید به وظیفه‌ی خطیر مسؤولان، گفت: اگر پشت میزی قرار گرفتیم انتظار نقد را داشته و اگر بین مردم باشیم و الگوی ما شهیدان و ارزش‌هایمان باشند قطعا درد مردم را هم به خوبی حس می‌کنیم.

حمیدرضا فلاح با بیان اعتبارات در حوزه شهرک‌های صنعتی، خاطرنشان کرد: شهرستان بروجن قطب اول صنعت استان می‌باشد و بیشترین اعتبارات به این شهرستان تعلق می‌گیرد.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبارات عمرانی، ۲ میلیارد تومان از محل منابع داخلی خود شهرک‌ها، ۹۰۰ میلیون‌ تومان هم از ردیف اعتبارات ملی برای شهرک صنعتی شهرستان بروجن پیش بینی شده است.

تخصیص اعتبارات برای حل مشکل بوی نامطبوع شهرک‌های صنعتی
فلاح با اشاره به بوی نامطبوع شهرک‌های صنعتی، ادامه داد: عمده‌ی اعتبارات را برای تصفیه‌ خانه شهرک صنعتی بروجن اختصاص داده، ۱۰۰ عدد دیفیوزر خریداری شده در خصوص هوادهی و تا هفته آینده تحویل شرکت‌های خدماتی خواهد شد، ۲ بلوئر هوادهی و تعویض و تعمیر سیستم‌ها صورت گرفته است.

وی در پایان گفت: اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در سال ۹۶ و ۹۷ در نظر گرفته شد برای استفاده از سیستم پساب و دوماه دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.

احمدرضا سدهی سامانی با اشاره به پروژه انتقال آب بن_بروجن، بیان داشت: در سال ۹۳ ریاست جمهوری به اتمام این طرح در سال ۹۶ وعده دادند، خطوط فرعی این طرح که عمدتا در مجاورت شهری می‌باشد عزم عملیاتی بالایی نیاز ندارد و در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

تخصیص اعتبار برای پروژه انتقال اب بن_ بروجن

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان ادامه داد: با حضور چند روزه‌ی دکتر نوبخت و بازدید ایشان به صورت ویژه از این طرح، موجب اختصاص ۵۰ درصد اعتبار تاپایان این هفته و تا پایان نیمه‌ی دوم سال مابقی آن به علاوه ۱۰۰ میلیارد متمم اختصاص می‌یابد، تاکنون ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده و برآوردها برای تکمیل این پروژه ۴۰۰ میلیارد تومان است و اگر دو ساله انجام شود بدون کمبود اعتبار این طرح به پایان می‌رسد.

وی در پایان گفت: یکی از ابهامات نقطه‌ی آبگیر در خارج از جغرافیای استان است که جزو ایرادات یا نقاط ضعف نیست 2 هزار و دویست متر در استان اصفهان است که ۲ کیلومتر آن اجرا شده و تا ۱۸۰ متری مخزن به روی دریاچه سد تنظیمی ورود پیدا کرده و این طرح در مجموعه تعهدات وزارت نیرو می‌باشد.

انتهای پیام/68030/م

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *