آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / «اقتصاد و مشکلات معیشتی»؛ محور اصلی شعارانتخاباتی جبهه ایستادگی

«اقتصاد و مشکلات معیشتی»؛ محور اصلی شعارانتخاباتی جبهه ایستادگی

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۶:۳۷

«اقتصاد و مشکلات معیشتی»؛ محور اصلی شعارانتخاباتی جبهه ایستادگی

قائم‌مقام جبهه ایستادگی گفت:‌ محورهای اصلی گفتمان ما در حوزه‌های سیاست داخلی و خارجی، اقتصاد و مشکلات معیشتی است.

«اقتصاد و مشکلات معیشتی»؛ محور اصلی شعارانتخاباتی  جبهه ایستادگی

کرم‌رضا پیریایی قائم مقام جبهه ایستادگی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس درباره آخرین تحرکات این جبهه سیاسی اظهار داشت: جلسه شورای عالی جبهه ایستادگی با محوریت انتخابات مجلس یازدهم برگزار شد. در این جلسه مقرر شد کاندیداهای مورد حمایت جبهه ایستادگی در سراسر کشور، تمرکز خود را بر ارائه برنامه جامع متناسب با حوزه انتخابیه شان داشته باشند.

قائم مقام جبهه ایستادگی در ادامه گفت: اعضای شورای عالی تاکید داشتند برنامه ها باید عملیاتی، ناظر بر حل مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه طراحی شود و یکی از مهمترین شاخص ها در جمع بندی نهایی برای حمایت جبهه ایستادگی، جامعیت برنامه کاندیدا می باشد.

پیریایی در خصوص شعار جبهه ایستادگی برای انتخابات مجلس پیشرو گفت: برخی از مدیران باید روحیه ی ایستادگی را از مردم و ملت مقاوم بیاموزند و علاقه و اهتمام به پیشرفت را در کنار ایستادگی به جد و جهد پیگیری کنند. مباحث مرتبط با شعار و گفتمان جبهه ایستادگی برای انتخابات پیشرو در دفتر سیاسی در حال نهایی شدن هست که بعد از تصویب شورای عالی در نشست خبری به اطلاع عموم خواهد رسید. محورهای اصلی گفتمان در حوزه های سیاست داخلی و خارجی، اقتصاد و مشکلات معیشتی، مسائل اجتماعی و … است.

وی درباره تعامل جبهه ایستادگی و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: آخرین اخبار و فعالیت های شورای ائتلاف در جلسه اخیر شورای عالی توسط دبیر کل جبهه تشریح شد تا اعضای شورای عالی در جریان قرار بگیرند. همچنین در ادامه چگونگی تعامل استان های جبهه ایستادگی با شورای ائتلاف مورد بررسی قرار گرفت. ساز و کار رسیدن به مصادیق و نحوه حمایت کاندیداها در شورای ائتلاف نیز از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه مد نظر اعضای شورای عالی جبهه ایستادگی قرار گرفت.

به گزارش فارس، جبهه ایستادگی ایران اسلامی متشکل از حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی، حزب سبز، حزب بیداری اسلامی و حزب نیک اندیشان ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *