آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / اولویت دانشگاه پیام نور افزایش کیفیت آموزشی است

اولویت دانشگاه پیام نور افزایش کیفیت آموزشی است

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۰۰:۴۲

اولویت دانشگاه پیام نور افزایش کیفیت آموزشی است

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: اولویت امسال این دانشگاه ارتقاء کیفیت آموزشی است که در قالب ساماندهی رشته های تحصیلی و طراحی دروس مهارتی انجام می شودالبته باید بگویم 80 درصد منابع درسی دانشگاه به روز است.

اولویت دانشگاه پیام نور افزایش کیفیت آموزشی است

مرتضی محسنی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه کیفیت آموزشی اصل در تعلیم و تربیت دانشجویان است ، گفت: یکی از مهم ترین اصول در نظام آموزش عالی موضوع کیفیت آموزشی است که در این رابطه دانشگاه پیام نور براساس قانون مجلس شورای اسلامی مبنی بر رعایت استاندارد در کیفیت سطح آموزش از وضعیت بسیار خوبی برخوردار است.

* به کیفیت آموزش دانشگاه نمره 18 می دهم

وی افزود: از آنجایی که تعداد قابل توجهی از دانشجویان ما در رشته ای که تحصیل می کنند اشتغال داشته و از مهارت مناسبی برخوردار هستند اگر بخواهم به نحوه کیفیت آموزش دانشگاه نمره بدهم می توان از 20 نمره 18 را در نظر بگیرم از طرفی باید بگویم هر ساله درصد بالایی از دانشجویان این دانشگاه در آزمون وکلا قبول می شوند که این موضوع از وضعیت خوب کیفیت آموزشی خبر می دهد.

* کمبود بودجه در همه حوزه های دانشگاه تاثیر گذار است

محسنی ادامه داد: کمبود بودجه بدون شک در همه حوزه های دانشگاه تاثیر گذار است اما ما در راستای اقتصاد مقاومتی با صرفه جویی و فعالیت های درآمد زایی سعی کرده ایم کیفیت آموزشی خود را حفظ کنیم.

* 80 درصد منابع درسی دانشگاه به روز است

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: اولویت امسال دانشگاه ارتقاء کیفیت آموزشی است که در قالب ساماندهی دروس و رشته های تحصیلی و طراحی دروس مهارتی انجام می شودالبته باید بگویم 80 درصد منابع درسی دانشگاه به روز است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *