آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / اینجا کسی رعد پدافند را حمایت نکرد/ ورزشی که از دست رفت

اینجا کسی رعد پدافند را حمایت نکرد/ ورزشی که از دست رفت

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۴:۲۴

اینجا کسی رعد پدافند را حمایت نکرد/ ورزشی که از دست رفت

سرپرست اسبق تیم کشتی رعد پدافند گفت: با توجه حمایت و علاقمندی مسؤولان استان مازندران و کارشکنی و عدم تمایل مسؤولان کشتی استان کرمانشاه، تیم رعد پدافند در فصل آتی در استان مازندان حاضر خواهد بود.

اینجا کسی رعد پدافند را حمایت نکرد/ ورزشی که از دست رفت

جعفر دلیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: در فصل گذشته تیم رعد پدافند با پیگیری‌های فراوان حاضر شد مسابقات خود را با حضور بیش از 50 درصد از کشتی‌گیران بومی این استان در شهر کرمانشاه برگزار کند، اما مسؤولان کشتی استان کرمانشاه کوچکترین کمکی به تیم نکردند و حتی حاضر نشدند در سالن مسابقات حاضر شوند.

وی گفت: با توجه حمایت و علاقمندی مسؤولان استان مازندران و کارشکنی و عدم تمایل مسؤولان کشتی استان کرمانشاه، تیم رعد پدافند در فصل آتی در استان مازندان حاضر خواهد بود.

سرپرست اسبق تیم کشتی رعد پدافند ادامه داد: از کسانی که مدعی می‌شوند که از تیم دیگر حاضر در لیگ می‌خواهند در استان کرمانشاه مسابقات خود را برگزار کند، باید سوال کرد چرا تمامی مسؤولان کشتی استان کرمانشاه نتوانسته‌اند یک تیم در لیگ برتر کشتی داشته باشد و چرا از فرصتی که رعد پدافند برای این استان فراهم کرد، استفاده نکردند؟

وی در پاسخ به این سوال که دلیل اصلی این مشکل چیست، گفت: مشکل از آنجا شروع شد که شخص جعفر دلیری مسؤولان رعد پدافند را مجاب کرده در کرمانشاه حاضر شوند و این کار به‌نام مسؤولان کشتی استان تمام نشده بود به همین دلیل هیچگونه کمکی به تیم ما نکردند.

دلیری با اشاره به حضور مربیان بومی در کادر فنی رعد پدافند، گفت: قرار بود در برخی از مسابقات مربیان استان در کنار ما در کادر فنی حاضر شوند، صبح روز مسابقه بنا به شرایط فنی چند نفر از کشتی‌گیران را به سونا هدایت کردیم یک نفر در کنار من نبود که همراه این کشتی‌گیران به سونا برود و از آن‌جا که ورزش استان یک تاکسی، کادر همراه و یا وسیله نقلیه در اختیار ما نگذاشت، کشتی‌گیران چند دقیقه دیر به وزن‌کشی رسیدند.

وی ادامه داد: ظهر روز مسابقه و بعد از مشکلات به‌وجود آمده، مربیان معرفی شده از طرف هیأت با من تماس می‌گیرند عصر مسابقات چه ساعتی برگزار می‌شود تا در سالن حاضر شوند و من به آن‌ها گفتم، حضور کادر فنی در زمان مسابقه در جلو دوربین‌های تلویزیونی مهم نیست شما باید در روند آماده‌سازی تیم، ما را کمک می‌کردید و اگر یک نفر همراه کشتی‌گیران برای اعزام به سونا و بازگشت کمک می‌کرد، قطعا آن‌ها در زمان مقرر در سالن وزن‌کشی حاضر می‌شدند.

این کشتی‌گیر اسبق کرمانشاهی با بیان این مطلب که بومی بودن ترکیب کامل تیم امری غیرمنطقی در لیگ حرفه‌ای است، گفت: حدود 50 درصد تیم رعد پدافند از کشتی‌گیران استان کرمانشاه بود و مسؤولان کشتی استان صحبت از حضور بیمه رازی در استان کرمانشاه می‌کنند که قطعا بیش از 90 درصد تیم بومی نیست پس چگونه آن زمان ادعا می‌کردند، چون تیم رعد پدافند از استان نیست از او حمایت نمی‌کنند.

وی افزود: هرچند که استفاده از کادر فنی و کشتی‌گیران بومی در ترکیب یک تیم از استان بسیار ارزشمند است، اما در دنیای لیگ حرفه‌ای بومی بودن ترکیب کامل تیم، امری غیرمنطقی است و قطعا هر تیمی مجبور می‌شود در برخی اوزان کشتی‌گیران خوب استان‌های دیگر را جذب کرده و به ترکیب تیم اضافه کند.

دلیری با سوال از مسؤولان جامعه ورزش استان کرمانشاه، عنوان کرد: در حالی که حضور تیم رعد پدافند در کرمانشاه سبب تشویق جامعه ورزش به سمت کشتی و ایجاد شور و نشاط در جامعه کشتی می‌شد، این تیم دیگر در کرمانشاه حاضر نخواهد شد و با توجه به پیگیری‌های مسؤولان استان مازندران در این استان حاضر خواهد بود، حال باید پرسید چه کسی از این مساله بیشترین ضرر کرده است؟ جعفر دلیری؟ مسؤولان کشتی و یا جامعه کشتی؟.

این قهرمان اسبق کشتی با مخاطب قراردادن جامعه کشتی استان نیز، گفت: فرصت تیم حضور تیم رعد پدافند در کرمانشاه از بین رفت و در حالی که همواره گفته می‌شود ورزش اول در استان کرمانشاه کشتی است، چه دلیلی دارد در ترکیب تیم‌های نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، در 2 بخش آزاد و فرنگی استان کرمانشاه کمترین سهم را نسبت به استان‌های تهران و مازندران و حتی سایر استان‌های دیگر دارد؟.

انتهای پیام/پ

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *