آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / برخورد قانونی و با متخلفان و تضییع کنندگان حقوق مردم انجام گیرد

برخورد قانونی و با متخلفان و تضییع کنندگان حقوق مردم انجام گیرد

سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۲:۱۶

برخورد قانونی و با متخلفان و تضییع کنندگان حقوق مردم انجام گیرد

وزیر دادگستری گفت: با توجه به شرایط موجود و نقشه‌های دشمنان علیه کشور که جنگ اقتصادی تمام عیار را به راه انداخته‌اند، برخورد قانونی با متخلفان و تضییع کنندگان حقوق مردم انجام گیرد.

برخورد قانونی و با متخلفان و تضییع کنندگان حقوق مردم انجام گیرد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، علیرضا آوایی صبح امروز در نشست با کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود و نقشه‌های دشمنان علیه کشور که جنگ اقتصادی تمام عیار را به راه انداخته‌اند، برخورد قانونی با متخلفان و تضییع‌کنندگان حقوق مردم انجام گیرد.

وی افزود: با توجه به نقش مهم تعزیرات حکومتی در مقابله با متخلفان و تحقق حقوق عامه مردم کارکنان این اداره کل باید با رعایت عدالت و انصاف و همچنین در نظر گرفتن خدا، وجدان و شرافت خود در مقابله با متخلفان جدی بوده و در تحقق حقوق مردم تلاش کنند.

وزیر دادگستری عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع مقابله با متخلفان همراه با رعایت عدالت باید نهایت دقت در تصمیم‌گیری‌های پرونده‌ها وجود داشته باشد و در کنار آن سرعت در رسیدگی به پرونده‌ها و احترام به مردم و برخورد انسانی و قانونی بر اساس اخلاق اسلامی از جمله ضرورت‌های کار فعالان تعزیرات است.

آوایی تصریح کرد: تحقیق و تفحص قبل از صدور رأی باید مدنظر همه کارکنان این سازمان قرار گیرد تا آرای صادره دور از انصاف و عدالت نباشد و رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد.

وی گفت: طبق نظر سنجی‌های انجام یافته از مردم اداره کل تعزیرات حکومتی و شهرداری‌ها در سراسر کشور از میزان رضایتمندی مردمی پایینی برخوردار بوده و البته شرایط اداره کل تعزیرات و جنس کار این اداره کل با سایر ادارات متفاوت است و اما علی‌رغم تمامی این موارد می‌توان سطح رضایتمندی مردم را بالا برد.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۷۱۷

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *