آخرین خبر فوری
خانه / اقتصاد / برنده جایزه نوبل اقتصاد هم به ایران بیاید نمی‌تواند وضعیت اقتصاد ما را در کوتاه مدت درست کند / نیازی به تغییر تیم اقتصادی دولت نیست؛ این تیم سیاست خارجی ست که باید تغییر کند/ اگر همین فردا هم تحریم‌ها تمام شود، ۷۰ درصد آثار آن باقی خواهد ماند / وقتی به هیات‌های خارجی می‌گفتیم چند نرخ ارز داریم، متوجه نمی‌شدند منظورمان چیست / الان بحث سرمایه گذاران این است که پول را دبی ببریم یا گرجستان و ترکیه؟

برنده جایزه نوبل اقتصاد هم به ایران بیاید نمی‌تواند وضعیت اقتصاد ما را در کوتاه مدت درست کند / نیازی به تغییر تیم اقتصادی دولت نیست؛ این تیم سیاست خارجی ست که باید تغییر کند/ اگر همین فردا هم تحریم‌ها تمام شود، ۷۰ درصد آثار آن باقی خواهد ماند / وقتی به هیات‌های خارجی می‌گفتیم چند نرخ ارز داریم، متوجه نمی‌شدند منظورمان چیست / الان بحث سرمایه گذاران این است که پول را دبی ببریم یا گرجستان و ترکیه؟

احمد کیمیایی، عضو کمیسیون بازار و پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران می‌گوید دولت ارزش پول را پایین می‌آورد تا کسری را جبران کند. در مورد نرخ ارز نیز نظر کارشناسان این بوده که رفتار‌های ارز بخاطر کسری بودجه است. من معتقدم راه حل‌، اقتصادی نیست و حتما باید در سیاست خارجی تحولی ایجاد شود.دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

لاستیک دوباره گران می‌شود؟

در روزهای گذشته اخباری مبنی بر بروز مشکل در روند تولید و توزیع لاستیک در بازار منتشر شد. اگرچه رئیس ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *