آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / تأکید استاندار مازندران بر توسعه مرکز نگهداری معلولان +عکس و فیلم

تأکید استاندار مازندران بر توسعه مرکز نگهداری معلولان +عکس و فیلم

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۰۹:۴۵

تأکید استاندار مازندران بر توسعه مرکز نگهداری معلولان +عکس و فیلم

استاندار مازندران، یک‌شنبه در دومین روز از هفته دولت در بازدیدی از مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد بهشهر داشت و گفت: توجه به معلولان و تلاش برای رفع این بخش از افراد جامعه مسأله مهمی است که باید مورد توجه باشد.

تأکید استاندار مازندران  بر توسعه مرکز نگهداری معلولان +عکس و فیلم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، توجه به معلولان و تلاش برای رفع مشکلات آنان و ارائه خدمات مناسب به این قشر از موارد مهم و اساسی است که در دستور کار همه دولت‌ها بوده و هست.

با توجه به تعدد مراکز زیرپوشش بهزیستی، در برخی از اوقات به دلیل گستردگی مراکز امکان اطلاع از جزییات فعالیت‌های مراکز وجود ندارد و لذا باید همه ما با استفاده از تمام توان برای اطلاع‌رسانی این مراکز اقدام کنیم.

سازمان بهزیستی خدمات مختلفی را در زمان‌های مختلف به جامعه هدف ارائه می‌کند و در همین راستا و با هدف شناساندن برخی از این فعالیت‌ها استاندار مازندران به طور سرزده از مرکز نگهداری معلولان بهشهر بازید کرد.

تأکید استاندار مازندران بر توسعه مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد بهشهر

احمد حسین‌زادگان، استاندار مازندران، یک‌شنبه در دومین روز از هفته دولت در بازدید سرزده از مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد بهشهر اظهار کرد: توجه به معلولان و تلاش برای رفع این بخش از افراد جامعه مسأله مهمی است که باید مورد توجه باشد.

وی هدف از این بازدید سرزده را قدردانی از تلاش پرسنل این مراکز و شناساندن مراکز به مردم اعلام کرد و افزود: مردم کمتر از این نوع معلولان اطلاع دارند و باید در این بخش تلاش بیشتری انجام شود.

استاندار مازندران با اعلام اینکه باید با برنامه‌ریزی و جذب حمایت های مردمی و دولتی برای پیشبرد امور تلاش شود؛ یادآور شد: باید از کمک‌های اقشار مختلف و گروه‌های متفاوت استفاده شود.

حسین‌زادگان با اشاره به خدمات مطلوب ارائه شده در مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد بهشهر گفت: با اینکه به طور سرزده از این مرکز بازدید شد اما خدمات به طور شایسته‌ای در حال انجام است و بهداشت و نگهداری با جدیت دنبال می‌شود.

به گفته استاندار مازندران، باید بسته پیشنهادی ارائه و برای توسعه این مرکز تلاش بیشتری انجام شود.

وی با بیان اینکه در بخش توانبخشی کار بسیار سخت است؛ افزود: با توجه به کمبود اعتبارات در بخش توانبخشی و کمک به معلولان، باید تلاش شود تا با کمک همه‌جانبه مردم، خیران، مسؤولان و دولت، کمک‌کار توسعه در این بخش باشیم.

حسین‌زادگان گفت: با توجه به خدمات مناسب ارائه شده در مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد بهشهر، باید توسعه این مرکز در دستور کار جدی قرار گیرد.

استاندار مازندران از مرکز توانبخشی و نگهداری معلولان ذهنی شهید هاشمی‌نژاد بهشهر، بازدید و از نزدیک در جریان نحوه نگهداری و خدمات این مرکز قرار گرفت.

انتهای پیام/86002/ج

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *