آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / تاخیر یک ساعته در آغاز نشست علنی امروز

تاخیر یک ساعته در آغاز نشست علنی امروز

سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ – ۰۹:۱۲

تاخیر یک ساعته در آغاز نشست علنی امروز

نشست علنی امروز پارلمان به علت به حدنصاب نرسیدن نمایندگان هنوز آغاز نشده است.

تاخیر یک ساعته در آغاز نشست علنی امروز

به گزارش خبرنگار پارلمانی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خبرگزاری فارس، نشست امروز مجلس (سه‌شنبه 5 شهریور 98) با گذشت حدود یک ساعت به دلیل به حد نصاب نرسیدن نمایندگان هنوز آغاز نشده است.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به این تاثیر در آغاز نشست علنی مجلس گفت: با توجه به اینکه در هفته دولت به سر می‌بریم، نمایندگان برای همراهی با وزرا به منظور افتتاح پروژه‌های مختلف در حوزه‌های انتخابیه تیم دولت را همراه می‌کنند و به همین خاطر نشست امروز هنوز شروع نشده است و مجلس برای آغاز نشست حد نصاب ندارد.

وی افزود: طبق آیین‌نامه مجلس نمایندگان اجازه دارند تا تیم اجرایی را در برنامه‌های مختلف در سطح رئیس جمهور، معاون اول و وزرا همراهی کنند و این همراهی کاری غیرقانونی تلقی نمی‌شود.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: طبق آیین‌نامه مجلس حداقل باید 194 نفر از نمایندگان در صحن حضور داشته باشند تا جلسه رسمیت پیدا کند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *