آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / «حجاب» جمعیت زنان مسلمان در انگلیس را دوبرابر کرد

«حجاب» جمعیت زنان مسلمان در انگلیس را دوبرابر کرد

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۷:۰۵

«حجاب» جمعیت زنان مسلمان در انگلیس را دوبرابر کرد

دولت انگلیس با تمام رسانه‌هایش سعی در جلوگیری از افزایش جمعیت مسلمانان دارد، درحالی که اسلام با سرعت بسیار بالایی مخصوصاً به خاطر تز «حجاب» در حال فتح انگلیس است!

«حجاب» جمعیت زنان مسلمان در انگلیس را دوبرابر کرد

خبرگزاری فارس؛ گروه دیگر رسانه ها: اسلام سریعترین دین در حال رشد در انگلیس است؛ میزان جمعیت مسلمانان در این کشور سالانه افزایش پیدا می‌کند؛ علاقه به اسلام در انگلیس نسبت به ادیان دیگر در حال افزایش است. نکته‌ی قابل توجه این‌ است که بیشتر مسلمان شده‌ها را زنان تشکیل می دهند؛ برخلاف سیاست‌های ضداسلامی دولت انگلیس، زنان این کشور نسبت به آموزه‌های اسلامی اشتیاق پیدا می‌کنند.

براساس بررسی های مفصلی که دفتر آمار ملی انگلیس در سال 2018 انجام داده است، شمار مسلمانان در برخی از مناطق لندن به حدود نیمی از جمعیت آن مناطق می‌رسد و در صورت تداوم روند افزایش شمار مسلمانان، در 10 سال آتی در این مناطق به اکثریت تبدیل خواهند شد.

شمار مسلمانان انگلیس در سال 1991 میلادی، کمتر از یک میلیون نفر (950 هزار نفر) برآورد شد که تنها 1.9 درصد از کل جمعیت این کشور را شامل می شد؛ تنها یک دهه پس از این تاریخ، شمار مسلمانان به یک میلیون و 546هزار و 626 نفر یعنی 3 درصد از کل جمعیت این کشور رسید و با فرا رسیدن سال 2011، این تعداد در انگلیس و ولز به 2 میلیون و 600هزار نفر یعنی 4.8 درصد از کل جمعیت شهروندان رسید.

آمار و ارقامی که در سال 2014 منتشر شده است، تداوم افزایش شمار مسلمانان را نشان داده که این تعداد در سال 2014 میلادی به 3 میلیون و 466هزار و 70 نفر در انگلیس و ولز یعنی 5.4 درصد رسیده است. این تعداد در سال 2018 میلادی افزایش پیدا کرده و به 6 درصد جمعیت این کشور افزوده شده است.

نیمی از مسلمانان انگلیس و ولز در خارج متولد شده اند. این در حالی است که نسبت مسلمانان کمتراز رده سنی 10 سال، بیشتر از دیگر گروههای سنی است؛ امری که از افزایش تعداد آنها در نسل های آتی حکایت دارد. آمارها حاکی از آن است که در سال 2050 تعداد مسلمانان انگلیس به 17 درصد جمعیت کشور انگلیس برسد.

نیمی از جمعیت مسلمان کشور انگلیس را زنان تشکیل می‌دهند؛ به گزارش خبرگزاری تلگراف، نرخ رشد جمعیت زنان مسلمان دو برابر مردان است؛ زنان این کشور نسبت به مردان، اشتیاق فراوانی برای مطالعه در مورد اسلام دارند.
بسیاری از زنان مسلمان انگلیسی در مصاحبه با رسانه‌های این کشور علت مسلمان شدن خود را "امنیت" بیان می‌کنند؛ زنان مسلمان اظهار می‌دارند زمانی که حجاب برسر دارند نسبت به خشونت‌های جنسی و بی‌اخلاقی‌ها درامان هستند؛ آنان حجاب را ممانعتی برای متعرضین می‌دانند که از تعرض مصون بمانند.

در این کشور دموکرات، 60 درصد زنان 18 تا 26 سال مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند؛ 65 درصد زنان مسلمان بخاطر حجاب به اسلام علاقه‌مند شدند؛ آن‌ها حجاب را برای خود یک نوع "سپر محافظتی" در مقابل این بی‌اخلاقی‌ها می‌دانند.

برخلاف سیاست‌های دولت انگلیس نسبت به اسلام، جمعیت فراوانی از جوانان دراین کشور به اسلام روی‌می‌آورند؛ به گزارش مرکز آماری "بیو" در سال 2075 ، اسلام به پرجمعیت‌ترین دین دنیا تبدیل خواهد شد.
منبع:تسنیم
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *