آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / خدمات دولتی باید با هزینه پایین‌تر ارائه شود

خدمات دولتی باید با هزینه پایین‌تر ارائه شود

سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۳:۰۶

خدمات دولتی باید با هزینه پایین‌تر ارائه شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: خدماتی که از سوی دولت ارائه می‌شود خیلی گران است و همواره تاکید بر این است که خدمات دولت با هزینه پایین‌تر انجام برای رسیدن به این هدف دولت باید کارا و اثربخش باشد.

خدمات دولتی باید با هزینه پایین‌تر ارائه شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، جعفر رودری در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان کرمان و تقدیر از برگزیدگان خدمت در دستگاه‌های اجرایی برتر سال ۹۷ اظهار داشت: این جشنواره با توجه به بخش‌نامه و یک فرآیند مشخص برگزار می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان افزود: شعار بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی، افزایش اعتماد عمومی از طریق ارتقاء فرهنگ سازمانی، شفافیت سلامت اداری و توسعه دولت الکترونیک است.

رودری بیان داشت: جشنواره شهید رجایی به دنبال ان است که یک نگاه نظارتی و پایش مستمر را در نظام اداری کشور نهادینه کند و ۶۴ دستگاه اجرایی در جشنواره شهید رجایی استان حضور دارند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با اشاره به اینکه نظام اداری نقش به سزایی در توسعه کشور دارد، گفت: در برنامه جامع اداری ۱۰ برنامه دیده شده که هر یک از آنها به مولفه‌های مربوط به اصلاح نظام اداری می‌پردازد تا امکان حکمرانی مطلوب را فراهم کند.

رودری با اشاره به اینکه خدماتی که از سوی دولت ارائه می‌شود خیلی گران است، افزود: همواره تاکید بر این است که خدمات دولت با هزینه پایین‌تر انجام و قیمت تمام شده کمتر ارائه شود که برای رسیدن به این هدف دولت باید کارا و اثربخش باشد و نظام اداری ابراز پیاده‌سازی این برنامه‌ها خواهد بود.

انتهای پیام/80018/ق

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *