آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / دبیر سیاسی تحکیم وحدت: رئیس جمهور افکار عمومی را با اظهارات حاشیه‌ای منحرف نکند

دبیر سیاسی تحکیم وحدت: رئیس جمهور افکار عمومی را با اظهارات حاشیه‌ای منحرف نکند

سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۰:۰۱

دبیر سیاسی تحکیم وحدت: رئیس جمهور افکار عمومی را با اظهارات حاشیه‌ای منحرف نکند

دبیر سیاسی اتحادیه دفتر تحکیم وحدت گفت: ملت راه خود را با انتخاب منطق مقاومت پیدا کرده و از رئیس جمهور می‌خواهیم از لفظ و اسم منافع ملی سوء استفاده نکرده و افکار عمومی را با حرف‌های حاشیه‌ای و دوقطبی منحرف نکند.

دبیر سیاسی تحکیم وحدت: رئیس جمهور افکار عمومی را با اظهارات حاشیه‌ای منحرف نکند

دانشور خدابنده‌لو دبیر سیاسی اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با انتقاد از سخنان اخیر رئیس جمهور گفت: بهتر است آقای روحانی برای تامین منافع ملی هیچ اقدامی نکند چون تاکنون حرکت دولت در جهت منافع ملی به ضرر مردم تمام شده است.

وی ادامه داد: وقتی که صحبت‌های رئیس جمهور فرانسه و آقای روحانی را در کنار یکدیگر قرار می‌دهیم پازل دیدار رییس جمهور با ترامپ تکمیل می‌شود.

خدابنده‌لو تصریح کرد: آقای روحانی بگذارد حداقل یک ماه از حرفهای دوازده خرداد بگذرد بعد حرفهای جدید و متناقضی بزند، نمی دانیم کدام حرفشان را باور کنیم اینکه بالاخره باید ایستادگی و مقاومت کرد یا تسلیم خواسته های مستکبران شد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: البته ملت راه خود را با انتخاب منطق مقاومت پیدا کرده است و از رییس جمهور می خواهیم از لفظ و اسم منافع ملی سوء استفاده نکرده و افکار عمومی را با حرفهای حاشیه‌ای و دوقطبی منحرف نکند.

دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: شش سال است کشورا را معطل برجام کرده و عزت و معیشت مردم را به مذاکرات گره زده اند تا مشکلات مردم را حل کنند که به اعتراف وزیر امور خارجه منافعی از برجام حاصل نشده است و علاوه بر اینکه عزت به پاسپورت برنگشت چرخ زندگی مردم هم سه قفله شده است.

وی اضافه کرد: حل مشکلات نه در مذاکره بلکه در اعتماد کردن به جوانان و در نگاه به داخل کشور است. با توجه به رویکرد دولت منتظریم تا خبرهای جدیدی مبنی بر اینکه نمی گذارند برویم و مذاکره کنیم و گرنه تمامی مشکلات حل می شود بشنویم.

خدابنده‌لو در خاتمه اظهار داشت: مسلما با فرستادن آقای ظریف پشت درهای بسته گروه جی 7 چیزی عاید ملت نمی‌شود و ما می‌دانیم که این سفر زمینه سازی برای دیدار با ترامپ است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *