خانه / اخبار / دستگاه‌های برتر استان بوشهر معرفی شدند

دستگاه‌های برتر استان بوشهر معرفی شدند

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۳:۳۹

دستگاه‌های برتر استان بوشهر معرفی شدند

در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان بوشهر، دستگاه‌های اجرایی برتر استان بوشهر معرفی شدند.

دستگاه‌های برتر استان بوشهر معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان بوشهر صبح دوشنبه در سالن مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار و دستگاه‌های اجرایی برتر استان بوشهر معرفی شدند.

دستگاه‌های برتر در محورهای شاخص‌های اختصاصی، عمومی، علمی، آموزشی و پژوهشی، اجتماعی، عمومی و قضایی، شرکت‌ها، زیربنایی و تولیدی، حمایتی سلامت و بهداشت، اقتصاد مقاومتی، دولت الکترونیک انتخاب و تجلیل شدند.

در محور شاخص‌های اختصاصی اداره کل ثبت احوال بوشهر و اداره کل گمرک استان بوشهر به عنوان دستگاه‌های برتر، در محور شاخص‌های عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر و اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شدند.

در محور علمی، آموزشی و پژوهشی، اداره کل فنی و حرفه‌ای استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر و در محور اجتماعی، عمومی و قضایی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شد.

در گروه شرکت‌ها، شرکت آب و فاضلاب شهری استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر و در گروه زیربنایی و تولیدی، اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شدند.

در گروه حمایتی سلامت و بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر و در محور اقتصاد مقاومتی، اداره کل جهاد کشاورزی استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر و در محور دولت الکترونیک، اداره آب و فاضلاب استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شد.

در این آئین، تیم‌های کاری برتر استان بوشهر نیز معرفی و تجلیل شدند.

انتهای پیام/


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ضرورت بررسی همه ظرفیت‌های مالی کشور و احصای راهکارهای لازم برای رفع مشکلات مالی تولیدکنندگان از سوی تیم اقتصادی دولت/ قدردانی از مدیریت خوب وزارت نیرو برای رقم زدن تابستانی بدون خاموشی برای مردم/ ایجاد نشاط اجتماعی از ضرورت‌های مهم جامعه است

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت مسئله تامین مالی برنامه رشد تولید پیشنهاد کرد، در جلساتی با حضور اعضای ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *