آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / دشمن را با اقتدار عقب راندیم/ تابع ولایت باشیم مقتدرتر می‌شویم

دشمن را با اقتدار عقب راندیم/ تابع ولایت باشیم مقتدرتر می‌شویم

يکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ – ۲۰:۰۸

دشمن را با اقتدار عقب راندیم/ تابع ولایت باشیم مقتدرتر می‌شویم

مدیر حوزه علمیه علویون همدان با بیان اینکه دشمن هنوز دشمنی می‌کند اما ما به لطف خدا توانسته‌ایم دشمن را از خاورمیانه به مدیترانه عقب برانیم گفت: آنها از دوردست مانور می‌دهند اما وقتی به منطقه می‌رسند احتیاط می‌کنند.

دشمن را با اقتدار عقب راندیم/ تابع ولایت باشیم مقتدرتر می‌شویم

علی رسولی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به «روز ملی مبارزه با استعمار انگلیس» با بیان اینکه اتفاقات عالم را واقعیت‌ها رقم می‌زنند اظهار کرد: اگر در گذشته کشوری قدرت داشته به معنای این نیست که امروز نیز همان کشور قدرت داشته و ابرقدرت باشد.

وی با تأکید بر اینکه نظام اسلامی ایران طی 40 سال گذشته رو به رشد بوده و این یک حقیقت است گفت: دشمنان ما در مقابل این قدرت احتیاط کرده، محاسبه و برنامه‌ریزی می‌کنند این امر نیز یک واقعیت بوده و ادله و شواهد آن نیز موجود است.

مدیر حوزه علمیه علویون همدان بیان کرد: عقب‌نشینی کشوری همچون انگلیس و یا آمریکا در تحرکات منطقه‌ای و حتی خارج از منطقه نشانه این است که جمهوری اسلامی قدرت مقابله با آن‌ها را دارد.

وی با بیان اینکه دشمن هنوز دشمنی می‌کند اما ما به لطف خدا توانسته‌ایم دشمن را از خاورمیانه به مدیترانه عقب برانیم تصریح کرد: آنها از دوردست مانور می‌دهند اما وقتی به منطقه می‌رسند احتیاط می‌کنند.

رسولی با آرزوی موفقیت برای مسوولان نظامی در تحقق اهداف بلندمدت و کوتاه مدت برای تأمین امنیت کشور، ادامه داد: امیدواریم دولت‌های ما نیز در این امر همراه بوده از رفتارهای سست و ارسال پالس‌های منفی به دشمن پرهیز کنند و به حیثیت منطقه‌ای کشور لطمه نزنند.

وی با تأکید بر اینکه تقویت همراهی نیروهای سیاسی و نظامی منجر به قدرت بیشتر ما در آینده می‌شود افزود: اگر تمام نیروها گوش به فرمان رهبری باشند اقتدار ایران زبانزد خواهد شد.

مدیر حوزه علمیه علویون همدان با بیان اینکه عدم هماهنگی در تحقق فرامین رهبری به معنای عدم توازن در کشور و هدررفت نیروها و ذخیره‌هاست گفت: این امر نشان از این است که هنوز اهمیت انسجام، وحدت و پیروی رهبری واحد را در نظام نفهمیده‌اند، برخی فکر می‌کنند اگر حزبی به قدرت رسید می‌تواند مملکت را اداره کند حال آن که آن حزب با تمامیت کشور می‌تواند کشور را اداره کند.

وی بیان کرد: دولت‌ها باید با حاکمیت یگانه باشند، وقتی دولت‌ها، وزاتخانه‌ها و نهادها با حاکمیت همدلی و همزبانی نداشته باشند دشمن رخنه می‌کند.

رسولی با بیان اینکه به واسطه عدم همدلی گاهی از زبان یک وزیر و یا یک مسوول عالی‌رتبه حرفی شنیده می‌شود که دشمن را شاد می‌کند افزود: دشمنان آن موضوع را سرتیتر خبرهای خود قرار داده و باعث اختلاف و ایجاد ناامیدی می‌شوند.

نقطه قوت ما، اتحاد، اسلامیت و نگاه انقلابی به مسئله اداره کشور است

وی با تأکید بر اینکه باید حفظ انقلاب، پیشبرد انقلاب و نگاه خمینی‌وار به انقلاب و جمهوری اسلامی را حفظ کنیم اضافه کرد: نقطه قوت ما اتحاد، اسلامیت و نگاه انقلابی به مسئله اداره کشور است که باید آن را تقویت کنیم.

مدیر حوزه علمیه علویون همدان خواستار تبعیت سیاسیون از منویات رهبر معظم انقلاب همچون نظامیان شد و گفت: نظامیان در این زمینه پیشرو هستند، از لحاظ واقعیت نیز پیشرفت داشته‌اند و ارتش و سپاه ما با 40 سال قبل قابل مقایسه نیست.

وی با تأکید بر اینکه امروز نظامیان ما مستقل و دارای ایده هستند و ایده‌های خود را به تحقق رسانده‌اند، یادآور شد: نظامیان ما دشمن را ترسانده و به عقب رانده‌اند که این موارد نشانه‌ خوبی است.

رسولی در پایان اظهار کرد: ما می‌توانیم مستقل و موفق باشیم به شرط اینکه از چارچوب حاکمیت نظام خارج نشویم.

انتهای پیام/89039/

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *