آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / رفع مشکلات ۴۰۰ واحد تولیدی در کمیته حمایت قضایی است/معضلات کنونی کشور اقتصاد پایه است

رفع مشکلات ۴۰۰ واحد تولیدی در کمیته حمایت قضایی است/معضلات کنونی کشور اقتصاد پایه است

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۲۰:۱۵

رفع مشکلات ۴۰۰ واحد تولیدی در کمیته حمایت قضایی است/معضلات کنونی کشور اقتصاد پایه است

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: از سال ۹۳ تا پایان سال ۹۷ مشکلات تعداد ۴۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان اردبیل در کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان اردبیل رفع شده است.

رفع مشکلات ۴۰۰ واحد تولیدی در کمیته حمایت قضایی است/معضلات کنونی کشور اقتصاد پایه است

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ناصر عتباتی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل که در سالن اجتماعات فدک برگزار شد اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم دستگاه قضایی استان اردبیل رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعنی و حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و قانونی است که در راستای عمل به آن از سال ۹۳ تا ۹۷ تعداد ۴۰۰ پونده واحدهای تولیدی استان در کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات مقتضی برای حل مشکلات این واحدها اتخاذ شده است.

وی افزود: دستگاه قضایی استان اردبیل در سال رونق تولید نیز پایاپای سایر دستگاه‌های اجرایی در جهت حمایت از سرمایه‌گذاری سالم ایفای نقش می‌کند و حمایت‌های لازم از سربازان جنگ اقتصادی نابرابر که علیه کشور رخ داده است را انجام می‌دهد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: در سایه هماهنگی‌ها و انسجام موجود بین مسئولان و دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل تحرک و پویایی مناسبی را در مجموعه مدیریتی و قضایی استان شاهد هستیم و اکثر مشکلات استانی با ورود به موقع و سریع مسئولان حل و فصل می‌شود.

عتباتی تصریح کرد: معضلات و مشکلات کنونی کشور بیشتر اقتصاد پایه شده از این رو باید اقدامات مناسبی در راستای رفع مشکلات اقتصادی کشور برداشته شود به طوری که مشاهده می‌شود اغلب مباحث خانوادگی و اجتماعی متاثر اقتصاد و نبود اشتغال بوده از همین رو باید حمایت ملموس و تاثیرگذار از سرمایه‌گذاری‌ها و ایجاد اشتغال در استان داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان کشور اکنون آرایش جنگی در کارزار اقتصادی به خود‌ گرفته‌اند ادامه داد: با توجه به این موضوع که دشمنان در آرایش جنگی قرار دارند از این رو در داخل کشور نیز باید برنامه‌های متناسب برای مقابله با این جنگ نابرابر اقتصادی را داشته باشیم و تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی حمایت واقعی از بحث سرمایه‌گذاری است.

عتباتی گفت: البته در کنار حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و سالم و همچنین سلامت اداری، دستگاه قضایی استان اردبیل با فعالیت‌های ناسالم اقتصادی و اداری و قاچاق کالا و ارز به شدت برخرود می‌کند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۴۱۷

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *