آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / رمز کارت‌های صندوق امداد ولایت به شماره تماس مددجویان ارسال شده است

رمز کارت‌های صندوق امداد ولایت به شماره تماس مددجویان ارسال شده است

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۵:۰۹

رمز کارت‌های صندوق امداد ولایت به شماره تماس مددجویان ارسال شده است

مدیر شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل امنیت کارت با توجه به اینکه همه افراد جامعه هدف سواد کافی ندارند و افراد مُسن هستند، رمز از طریق پیامک به شماره تماسی که خودشان اعلام کرده و در سیستم ثبت شده ارسال می شود.

رمز کارت‌های صندوق امداد ولایت به شماره تماس مددجویان ارسال شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به دنبال ثبت سوژه چرا کارت های صندوق امداد ولایت بدون پاکت و رمز صادر شده است؟ در سامانه فارس من خبرنگار فارس موضوع را از مسؤولان مربوطه پیگیری کرد.

مدیر شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت سیستان و بلوچستان در این زمینه اظهار کرد: صندوق از نیمه دوم سال 1395 زیرنظر بانک مرکزی، آغاز به کار کرد، زمانی که حساب مددجویان تحت حمایت به صندوق منتقل شد برای تمامی آنان کارت از تهران صادر با پاکت و پکیج و در اختیارشان قرار گرفت.

اردوان ملاشاهی ادامه داد: در این میان اگر کارت مددجو مفقود و یا مخدوش می شده کارت جدید که صادر می شده به دلیل امنیت کارت با توجه به اینکه همه افراد جامعه هدف ما ممکن است از سواد کافی برخوردار نباشند و یا به دلیل کهولت سن، رمز از طریق پیامک به شماره تماسی که در سیستم توسط خودشان ثبت شده ارسال می شود.

وی گفت: کار شارژ کارت ها توسط اداره کل کمیته امداد انجام می شود و تمامی حقوق و مزایایشان به این کارت ها واریز می شود و چنانچه کارت ها شارژ نشود باید از اداره کل کمیته امداد پیگیری کنند.

مدیر شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت سیستان و بلوچستان گفت: مددجویان می توانند جهت اطمینان و رفع هرگونه ابهام از کارت ها، خودشان نسبت به تغییر رمز اقدام کنند.

وی ادامه داد: صندوق ولایت در استان فقط یک شعبه دارد اما بخاطر خدمات دهی و رسیدگی به امور مددجویان یک نماینده از صندوق در ادارات کمیته امداد حضور دارند که مددجویان می توانند هرگونه مشکلی در این زمینه را پیگیری کنند.

ملاشاهی افزود: تسهیلات این صندوق بدون بهره و بدون جریمه تاخیر در بازپرداخت است و موازین اسلامی و فقهی برای مددجویان شیعه و سنی رعایت شده که از جمله مزایای این صندوق است.

انتهای پیام/3139

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *