آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / رونمایی از جایزه دولت به منتقدان از سوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

رونمایی از جایزه دولت به منتقدان از سوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۶:۴۱

رونمایی از جایزه دولت به منتقدان از سوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در واکنش به اظهارات اخیر روحانی درباره تشویق از منتقدان و دادن جایزه به آنها، به صورت نمادین از هدیه رئیس‌جمهور به منتقدان که یک از یک نخ و سوزن بود، رونمایی کرد.

رونمایی از جایزه دولت به منتقدان از سوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

به گزارش خبرنگار و تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر( عضو دفتر تحکیم وحدت) در واکنش به اظهارات اخیر روحانی درباره بلامانع بودن انتقاد از دولت و همچنین اظهارات وی درباره تشویق از منتقدان و دادن جایزه به آنها، به صورت نمادین از هدیه رئیس‌جمهور به منتقدان که یک از یک نخ و سوزن بود، رونمایی کرد

این تشکل دانشجویی در پیوست این هدیه نمادین خطاب به روحانی نوشته است: « اخیراً در آغاز هفته دولت در حرم حضرت امام (ره) فرموده اید که : «انتقاد از دولت بلامانع است و حتی در دولت یازدهم و دوازدهم، انتقاد از دولت بی‌هزینه و حتی توأم با جایزه و تشویق بوده است». از این رو لازم دانستیم؛ به پاس زحمات بی‌دریغ حضرت عالی به‌خاطر گرامی داشتن منتقدین و دادن جایزه های مختلف به آن ها در طول این چندسال، از شما و دولت فخیمه‌تان تشکر کنیم.

با عنایت به نوع برخورد کاملا محترمانه‌ دولت یازدهم و دوازدهم با منتقدین، خواهشمندیم قدر این توفیقی که نصیب شما شد تا بدین زیبایی به منتقدان توجه کنید را، بدانید.

ما نیز در راستای این مهم، تمامی الفاظ محترمانه و محبت آمیز دولت به منتقدان را ارج نهاده و از الفاظی مثل: "بزدل"، "ترسو "، "بیسواد و بیشناسنامه"، "عقب مانده"، "هراسان"، "تندرو"، "عصر حجری"، "بیکار و دین نشناس" و "هوچی باز "، و تشخیص هنرمندانه‌ شما در خطای دید داشتن منتقدان، کمال تشکر را داریم.
جناب آقای روحانی؛

ضمن تصدیق اظهار فضل های اخیر شما، جایزه هایی که در طول این چند سال به منتقدان پیشکش فرمودید را به فال نیک گرفته و تعدادی از این تحفه ها را به اختصار ذکر می‌کنیم:

– هدیه های لفظی که تا بحال نثار منتقد ها شده است که هم از خودتان بوده، هم از اعضای هیئت دولت تا پایین ترین ارگان های دولتی

– هدیه های زیبایی مثل: بستن و توقیف چندین نشریه پرتیراژ، بعد از انتشار مطلبی انتقادی از شما و یا دولت
– شکایت از بیش از 30 مورد روزنامه، هفته نامه، مجله، نشریه و … که همگی، نشانگر دست و دلبازی شما در دادن جایزه است.

– هدیه های زیادی که رسانه های حامی و کارگزارانتان حتی برای مداحی که چند خط انتقاد محترمانه به شما داشت، در نظر گرفتند.

– و نهایتا شاهکار عجیب، غافل گیرانه و جدیدتان که تحفه ای گران به آقای حسن عباسی بوده که هنوز ایشان به مرحمت شکایت‌تان پشت میله های زندان مشغول لذت بردن از جایزه شماست!

و صدها هدیه و جایزه دیگر که شما به منتقدانتان عرضه داشتید.
جناب آقای روحانی؛

اگر بخواهیم به یک جمع بندی در نوع هدیه های شما به منتقدان برسیم، متوجه خواهیم شد که اتفاقاً وجه اشتراک آنها در همان چیزی است که سال 92 از آن به خدا پناه می‌بردید: بستن دهان‌ها و شکستن قلم ها!

فلذا به پیوست، نخ و سوزنی بعنوان نماد هدیه‌هایی که به منتقدان‌تان اعطا می‌شود، خدمتتان ارسال می‌گردد. باشد تا به خود آمده و در اندک زمان باقی‌مانده از این دولت، تغییر رویه داده و در گفتار و رفتارتان صداقت بیشتری به‌خرج دهید.
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته»

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *