آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / سخنان نتانیاهو نشانه فروپاشی اسرائیل و تسلیم شدن در برابر اقتدار مقاومت است

سخنان نتانیاهو نشانه فروپاشی اسرائیل و تسلیم شدن در برابر اقتدار مقاومت است

دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ – ۰۵:۲۵

سخنان نتانیاهو نشانه فروپاشی اسرائیل و تسلیم شدن در برابر اقتدار مقاومت است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: اظهارنظرهای نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی درباره جریان مقاومت از سر تسلیم شدن در برابر نیروهای جبهه مقاومت، اقتدار جبهه مقاومت، اقتدار انقلاب اسلامی و مستضعفین غرب آسیا و نشانه عجز، عقب‌نشینی و فروپاشی اسرائیل است.

سخنان نتانیاهو نشانه فروپاشی اسرائیل و تسلیم شدن در برابر اقتدار مقاومت است

سردار سرتیپ محمدحسین سپهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، درباره اظهارنظرهای اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص جریان مقاومت، گفت: این اظهارنظرها نشانه عجز، عقب‌نشینی و فروپاشی اسرائیل است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اظهارات نتانیاهو از روی قدرت‌نمایی نیست، خاطرنشان کرد: این اظهارنظرها از سر تسلیم شدن در برابر نیروهای جبهه مقاومت، اقتدار جبهه مقاومت، اقتدار انقلاب اسلامی و مستضعفین غرب آسیا است که در برابر توطئه‌های دشمنان صهیونیستی ایستادگی کرده‌اند.

وی افزود: خود نتانیاهو اظهار می‌کند من هر کجا می‌نگرم خیمه‌های خمینی و خامنه‌ای را می‌نگرم که از تنگه جبل الطارق تا تنگه عربستان توسط امامین انقلاب برای مبارزه با اسرائیل برافراشته شده ما بر عهد و پیمانی که امام راحل و رهبری انقلاب برای نابودی اسرائیل فرمودند با تلاش، مقاومت و ایستادگی بسیج مستضعفین جهانی ایستاده‌ایم.

سردار سرتیپ سپهر یادآور شد: به یاری خدا قول می‌دهیم این وعده الهی را برای نابودی شرک و کفر که امروز در قالب رژیم صهیونیستی بروز پیدا کرده، محقق کنیم و در این مسیر تمام توان خود را برای اعتلای مظلومان به‌کار می‌گیریم.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار مؤلفه‌های شاخصه‌های فروپاشی خود را با زبان خودشان بیان می‌کنند و ما امیدواریم جریان از بین بردن کفر و شرک هرچه سریع‌تر به ثمر بنشیند.

انتهای پیام/ 70070

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *