آخرین خبر فوری
خانه / دسته 1 / سفیر روسیه: حتی در صورت توافق احتمالی هم برخی از اعضای طالبان به جنگ ادامه خواهند داد

سفیر روسیه: حتی در صورت توافق احتمالی هم برخی از اعضای طالبان به جنگ ادامه خواهند داد

سفیر روسیه: حتی در صورت توافق احتمالی هم برخی از اعضای طالبان به جنگ ادامه خواهند داد

سفیر روسیه در افغانستان گفت که حتی در صورت توافق احتمالی صلح آمریکا و طالبان، جنگ در افغانستان ادامه خواهد یافت زیرا برخی اعضای طالبان این توافق را نخواهند پذیرفت.

سفیر روسیه: حتی در صورت توافق احتمالی هم برخی از اعضای طالبان به جنگ ادامه خواهند داد

– اخبار بین الملل –

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «الکساندر مانتیتسکی» سفیر روسیه در افغانستان اظهار داشت: براساس گزارش‌هایی که مسکو دریافت کرده حتی در صورت گفت‌وگوهای موفق آمریکا و طالبان و ایجاد توافق صلح نیز برخی از اعضای طالبان آن را به رسمیت نخواهند شناخت.

مانتیتسکی به «آریانا نیوز» گفت که در چنین شرایطی و پذیرفته نشدن صلح توسط برخی اعضای طالبان نشان می‌دهد که پس از توافق نیز جنگ در افغانستان ادامه خواهد یافت.

وی درباره اهمیت صلح نیز گفت: صلح نسبت به همه چیز مهم‌تر است اما این به جامعه افغانستان مربوط است که آیا پیش از برگزاری انتخابات به توافق صلح دست می‌یابد یا خیر.

سفیر روسیه در رابطه با مسئله خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان نیز گفت: موضع ما مشخص است و همانطور که وزیر خارجه ما گفته ما طرفدار خروج کامل نیروهای آمریکایی از خاک افغانستان هستیم.

مانتیتسکی در حالی از ادامه جنگ در افغانستان حتی پس از توافق احتمالی صلح خبر می‌دهد که گفت‌وگوهای آمریکا و طالبان در دور نهم جریان دارد.

تاکید ترامپ بر ادامه حضور اطلاعاتی در افغانستانسخنگوی دفتر سیاسی طالبان: خواستار خروج همه نیروهای آمریکایی از افغانستان هستیمتکذیب شایعه توافق تشکیل «دولت موقت» در مذاکرات قطر؛ طالبان هیچ دولتی را قبول ندارد

براساس گزارش‌ها دور هشتم این مذاکرات با باقی ماندن اختلافات جدی بین طرفین پایان یافت و در حالی که طالبان بر خروج همه نیروهای آمریکایی از افغانستان تاکید دارد آمریکا می‌گوید که در صورت توافق و یا عدم آن خواستار حفظ یک نیروی اطلاعاتی قوی در افغانستان است.

انتهای پیام/.

https://tn.ai/2083194

درباره admin

همچنین ببینید

۵ موضوع شخصی که افراد باهوش هرگز در محل کار فاش نمی‌کنند

پول همیشه موضوعی حساس است و در محیط کار بیشتر هم حساس می‌شود. افراد باهوش اهمیت پنهان نگه داشتن درآم..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *