آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / ضرورت افتتاح دفتر انجمن حمایت از بیماران مبتلا به ام، اس در ابهر

ضرورت افتتاح دفتر انجمن حمایت از بیماران مبتلا به ام، اس در ابهر

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۲۲:۲۲

ضرورت افتتاح دفتر انجمن حمایت از بیماران مبتلا به ام، اس در ابهر

مدیر عامل جمعیت امید گفت: در راستای رفاه حال بیماران، افتتاح دفتر نمایندگی جمعیت ام.اس استان زنجان در شهرستان ابهر، ضروری است.

ضرورت افتتاح دفتر انجمن حمایت از بیماران مبتلا به ام، اس در ابهر

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان و به نقل از روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به ام اس استان زنجان، نشست مشترک جمعی از اعضای هیأت مدیره و مدیر اجرایی کمیته پزشکی جمعیت حمایت از بیماران مبتلا به ام‌.اس استان زنجان (امید) با شعبانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابهر به منظور افتتاح دفتر نمایندگی ام.اس در ابهر برگزار شد.

مدیر عامل جمعیت امید در این نشست گفت: با توجه به مصوبه هیأت مدیره و رسالت‌های استانی و همچنین برای رفاه حال بیماران ام.اس ابهر خود را موظف به راه‌اندازی دفتر نمایندگی ام.اس در ابهر می‌دانیم.

جمال وثوق همچنین با توجه به حساسیت و شرایط خاص بیماران ام.اس، انتخاب و چگونگی محل دفتر نمایندگی را مهم دانست و افزود: این محل باید با نظارت کارشناسی و با در نظر گرفتن شرایط اصولی انتخاب شود، چرا که در وهله نخست دسترسی افراد به این دفتر بایستی آسان و ساختار آن مناسب با شرایط فیزیکی بیماران باشد.

وی ادامه داد: بودن در کنار این عزیزان و ارائه خدمات مناسب به آنها تنها هدف و رسالت جمعیت امید است و این دفتر نمایندگی نیز با توجه به شرح وظایف و شاکله تبیین یافته، جمعیت امید استان زنجان را همراهی خواهد کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابهر هم در این نشست ضمن تاکید بر ضرورت و اهمیت فعالیت دفتر نمایندگی ام.اس استان زنجان در شهرستان ابهر ابراز داشت: حمایت همه جانبه از بیماران، حس دلنشین آرامش و امید به زندگی را در آنها تقویت خواهد کرد و بی شک موجب رشد سطح سلامتی و ارتقای کیفیت زندگی این افراد و در نتیجه جامعه خواهد شد از این‌رو آنها نباید به هیچ عنوان از این شرایط محروم باشند.

شعبانی همچنین خاطر نشان کرد: چگونگی و رویکرد ارائه خدمات به جامعه هدف (بیماران ام.اس) نیازمند شناخت صحیح و درک درستی از شرایط آنها می‌باشد.

وی در همین راستا، افراد خیر و گردانندگان سمن‌ها و خیریه‌ها را مورد خطاب قرار داد و افزود: خوشبختانه مسؤولین جمعیت حمایت از بیماران مبتلا به ام.اس استان زنجان (امید)، دلسوز و درد آشنای واقعی این بیماران هستند و همچنین با توجه به خدمات ارزنده و قابل توجهی که به افراد تحت پوشش ارائه داده‌اند، مسیر روشن و پر امیدی را برای آینده ترسیم نموده‌اند.

این مقام مسؤول با اشاره به این مهم که هر انسانی به طور ذاتی از روحیه‌ای خیر و نوع دوست برخوردار است، خاطر نشان کرد: این ویژگی بایستی با صداقت نیز همراه باشد بنابراین مهمترین فاکتوری که در افتتاح دفتر نمایندگی ام.اس ابهر نیز به آن بها خواهیم داد انتخاب نیروی انسانی دلسوز، کارآمد و صادق است، تا بتوانیم هم باری از دوش بیماران برداریم و هم الگوی خوبی برای جامعه در مشارکت های مردمی باشیم.

رئیس هیأت مدیره جمعیت امید نیز در ادامه این نشست به اهمیت تعامل و همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان اشاره کرد و افزود: هدف، حمایت از بیماران ام.اس است و اجرای صحیح این فرآیند مستلزم راهنمایی و همفکری متخصصان و صاحبنظران حوزه علوم پزشکی می‌باشد.

محسن جاویدان ادامه داد: در موضوع راه‌اندازی دفتر نمایندگی در ابهر، شبکه بهداشت و درمان این شهرستان می‌تواند با معرفی نیروی انسانی شایسته و فعال نقش بسیار مهمی را داشته باشد و در این صورت می‌توانیم قوی تر از دوره های قبل ظاهر شده و کم و کاستی‌ها را جبران کنیم.

انتهای پیام/73004/ق

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *