آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / مرکز علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در 5 رشته دانشجو می پذیرد

مرکز علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در 5 رشته دانشجو می پذیرد

سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۳:۲۸

مرکز علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در 5 رشته دانشجو می پذیرد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: مرکز علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در 5 رشته در دو مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌ پذیرد.

مرکز علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در 5 رشته دانشجو می پذیرد

سید مهدی علیزاده طباطبایی در گفتگو با خبرنگار فارس در قم، از آغاز به کار مرکز علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و پذیرش دانشجوی این مرکز از مهر ماه سال جاری خبر داد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: پتانسیل های موجود در منطقه ویژه اقتصادی برای توسعه آموزش های مهارتی بسیار است و ارتقاء سطح مهارتی شاغلین حاضر در کارخانه ها، کارگاهاه ها و شرکت های فعال در منطقه سلفچگان می‌تواند عامل تاثیر گذاری در افزایش بهره وری و تربیت نیروی ماهر و توانمند مورد نیاز محیط های تولیدی و صنعتی و خدماتی مستقر در این منطقه باشد.

علیزاده طباطبایی در ادامه با توجه به رشته های مهارتی تصویب شده در پذیرش مهر ماه سال جاری بیان داشت: این مرکز علمی کاربردی در 5 رشته در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در رشته های کاردانی حرفه‌ای بازرگانی – امور گمرکی، کاردانی حرفه‌ای بازرگانی – انبارداری، کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی، کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی، کاردانی حرفه‌ای حسابداری – حسابداری صنعتی، کارشناسی حرفه‌ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی دانشجو می پذیرد.

وی افزود: از نکات قابل توجه این مرکز حضور در محیط کار و امکانات و کارگاه های مجهز موجود در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، اختصاص سرویس رفت و برگشت برای دانشجویان و امکانات رفاهی همچون سلف غذای گرم است.

مدیرعامل منطقه اقتصادی سلفچگان در پایان اظهار کرد: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان از ظرفیت های خوبی برای توسعه آموزش های مهارتی برخوردار است. در بازدید مسئولین دفتر گسترش دانشگاه جامع علمی کاربردی از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و چند واحد، صنعتی و خدماتی مستقر در منطقه به وجود محیط کارهای متنوع در این منطقه و ظرفیت های تولیدی و صنعتی و خدماتی در راستای توسعه و ارتقا آموزشهای مهارتی تاکید کرد.

انتهای پیام/2258

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *