آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / مطالبات قانونی و به‌حق بازنشستگان فولاد باید عملیاتی شود

مطالبات قانونی و به‌حق بازنشستگان فولاد باید عملیاتی شود

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۰۹:۱۳

مطالبات قانونی و به‌حق بازنشستگان فولاد باید عملیاتی شود

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: آنچه مطالبات قانونی و به حق بازنشستگان فولاد در حوزه درمان و دستمرد و حقوق بوده را باید جلو ببریم و به اندازه سر سوزنی از این مطالبات کوتاه نمی‌آییم، توافقات صورت گرفته با صندوق باید عملیاتی شوند.

مطالبات قانونی و به‌حق بازنشستگان فولاد باید عملیاتی شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدرضا پورابراهیمی اظهار کرد: صندوق بازنشستگان فولاد متعلق به 85 هزار بازنشسته فولاد کشور است که اعضای ان در شرایط سنی و جسمی خاص هستند و تنها صندوقی است که ورودی ندارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: لذا باید اولویت اول اداره این صندوق بر این باشد که وضعیت اعضای صندوق را در دو بخش حقوق و دستمزد و درمان، مدیریت درستی داشته باشند.

پورابراهیمی به تغییرات مدیریتی در صندوق بازنشستگان فولاد اشاره کرد و گفت: با مدیرعامل صنوق در خصوص راه‌اندازی درمانگاه تخصصی بازنشستگان فولاد، مجتمع فرهنگی، آموزشی ورزشی و درمانی و پرداخت به موقع حقوق و دستمزد و معوقات توافق کرده بودیم و پیگیری آنها را هم داریم.

وی از هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد کرمان برای پیگیری مسائل تقدیر کرد و گفت: با دارایی‌ها و مطالبات صندوق می‌توانیم، پنج برابر جمعیت کنونی را از صندوق بپردازید، امکانات و دارایی صندوق متعلق به اعضای آن است.

پورابراهیمی گفت: نشستی با مدیرعامل جدید صندوق داشتیم و عنوان کردیم هر توافقی در کرمان از سوی بازنشسته‌ها با مجموعه صندوق قبلا انجام شده باید کاملا اجرایی شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس بیان کرد: 100 میلیارد تومان هم قرار بود برای طرح توسعه ذغال در استان داشته باشیم و این توافق را هم جلو می‌بریم.

وی بیان کرد: آنچه مطالبات قانونی و به حق بازنشستگان ما در حوزه درمان و دستمرد و حقوق بوده را باید جلو ببریم و به اندازه سر سوزنی از این مطالبات کوتاه نمی‌آییم، توافقات صورت گرفته با صندوق باید عملیاتی شوند و امیدواریم دغدغه بازنشستگان درباره صندوق را حل کنیم.

انتهای پیام/3388/ق

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *