آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / مکانی برای ایده‌پردازی و رشته‌های دانش بنیان در گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود

مکانی برای ایده‌پردازی و رشته‌های دانش بنیان در گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود

سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۲:۲۳

مکانی برای ایده‌پردازی و رشته‌های دانش بنیان در گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود

فرماندار گنبدکاووس گفت: برای استفاده از ظرفیت جوانان نخبه، توانمند و شایسته شهرستان و با توافق پارک علم و فناوری استان مکانی برای ایده پردازی در رشته‌های دانش بنیان برای جوانان راه‌اندازی می‌شود.

مکانی برای ایده‌پردازی و رشته‌های دانش بنیان در گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس عبدالقدیر کریمی صبح امروز در همایش جوانان، ایده پردازی و تحول در شهرستان اظهار کرد: با توافق صورت گرفته با ریاست جدید پارک علم و فناوری گلستان قرار است در سفر چند هفته آینده معاون ریاست جمهوری به استان گلستان مکانی برای ایده پردازی جوانان شهر در رشته های دانش بنیان راه اندازی شود که بستر توافقات اولیه انجام شده است.

وی افزود: راه نجات بیکاری جوانان اشتغال از طریق رشته های دانش بنیان و فعالیت های نوآورانه و مهارتی است، هرچه سرمایه گذاری بخش خصوصی بیشتر شود اشتغالزایی نیز افزایش می یابد.

فرماندار گنبدکاووس تصریح کرد: راه نجات کشور، استان و شهرستان از مشکلات اقتصادی موجود استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی است و اولویت اصلی ما نیز در شهرستان سرمایه‌گذاری از این طریق است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری های بخش خصوصی در سه سال گذشته در گنبدکاووس ادامه داد: در سه سال گذشته سرمایه گذاری های خوبی از طریق بخش خصوصی در شهرستان اتفاق افتاده که اوج این سرمایه گذاری در سال 1397 به مبلغ یک هزار میلیارد تومان بود و این سرمایه گذاری در سال 1398 هم ادامه دارد.

کریمی وفاق، همدلی و اتحاد بین مدیران دستگاه های اجرایی، ائمه جمعه و فرمانداری را عامل مهم جذب سرمایه گذاران دانست و تاکید کرد: وجود فضای همدلی و وفاق در شهرستان سبب ایجاد انگیزه و جذب بخش خصوصی برای سرمایه گذاری شده است.

فرماندار گنبدکاووس با بیان اینکه بیشتر مدیران از مسائل حقوقی حوزه خود اطلاع ندارند تصریح کرد: اتاق فکر مشاوره حقوقی متشکل از جوانان تحصیل کرده و حقوقدان در راستا صیانت از حقوق مدیران و کارمندان در فرمانداری تشکیل شده تا مدیرانبیشتر با مسائل حقوقی خود آشنا شده و در زمان بروز مشکلات این تیم مشاوره های خوبی به آنها دهد.

انتهای پیام/83002/

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *