آخرین خبر فوری
خانه / دسته 1 / هاینن: توافق با پروجا 35 ثانیه طول کشید/ آنچلوتی بسیار مورد توجه من است

هاینن: توافق با پروجا 35 ثانیه طول کشید/ آنچلوتی بسیار مورد توجه من است

هاینن: توافق با پروجا ۳۵ ثانیه طول کشید/ آنچلوتی بسیار مورد توجه من است

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: کارلو آنچلوتی به‌عنوان یک مربی درون‌گرا و به‌خلاف من، بسیار مورد توجه من قرار دارد.

هاینن: توافق با پروجا 35 ثانیه طول کشید/ آنچلوتی بسیار مورد توجه من است

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویتال هاینن، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان که عنوان قهرمانی جهان را در سال 2018 با این تیم کسب کرده، خود را یک کشاورز بلژیکی می‌داند که البته معجزه بلد نیست.

هاینن می‌گوید: من وقتی هدایت تیم ملی لهستان را قبول کردم، 3 آرزو داشتم. حالا پس از کسب عنوان قهرمانی جهان، 2 رؤیای دیگر برایم باقی مانده که یکی قهرمانی در المپیک و دیگری کسب اسکودتو با تیم پروجا در سری A1 ایتالیاست. باید ببینم آی روش من در ایتالیا هم کار می‌کند. من 3 ماه است که در حال یادگیری زبان ایتالیایی و مطالعه در مورد رسم و رسوم مردم این کشور هستم.

وی ادامه داد: روند توافق من با رئیس باشگاه پروجا تنها 35 ثانیه طول کشید چون موضوع توافق من با این تیم، پول نبود. من خیلی سریع با رئیس پروجا، احساس و اهداف مشترکی پیدا کردم. هر دوی ما فقط دنبال پیروزی هستیم.

هاینن در مورد ویلفردو لئون، ستاره کوبایی تیم ملی لهستان گفت: لئون برای من بازیکنی مثل سایر اعضای تیم ملی لهستان و تیم پروجا است. من هیچ‌گاه در مورد یک شخص صحبت نمی‌کنم چون خودم را مربی تمام تیم می‌دانم. من روش خود را برای اداره تیم دارم.

تورنمنت والیبال واگنر|پیروزی برزیل مقابل لهستان + تصاویر

او افزود: لورنزو برناردی (سرمربی پیشین پروجا) در سال نخست حضورش در این تیم، زمانی که نتیجه گرفتن، بسیار دشوار بود، نتایج بسیار خوبی در سری A1 کسب کرد ولی کار او در سال دوم بسیار سخت شد. به‌نظر من، تنها راه پیروز شدن، کسب امتیاز نیست بلکه تیم‌ها برای پیروز شدن باید، کم‌اشتباه باشند. بازیکنان من باید، اشتباهات کمی در طول بازی انجام دهند.

هاینن در مورد احتمال کسب عنوان قهرمانی سوپرکاپ ایتالیا با پروجا گفت: من یک کشاورز بلژیکی هستم و چیزی از معجزه نمی‌دانم. غیرممکن است که یک مربی در طول 2 هفته بتواند تفکرات و انتظارات خود را به تیم منتقل کند. پیروی در سوپرکاپ می‌تواند نشان دهد که ما خواهان قهرمانی هستیم ولی برای من برای کنترل کامل تیم، حداقل 6 هفته زمان می‌خواهم.

سرمربی تیم پروجا تصریح کرد: من شخصیت خاص خودم را دارم. من با تمانم بازیکنانم به‌صورت تلفنی صحبت کردم و به همه آنها گفته‌ام که کارت زرد داور برای من است و هیچ‌کدام حق صحبت با داور را ندارند. برای من خیلی سخت است که یک بازی را بدون دریافت کارت تمام کنم.

هاینن در پاسخ به این سؤال که آیا از مربی خاصی الهام می‌گیرد، گفت: من تلاش می‌کنم از هر مربی، چیزی یاد بگیرم به‌ویژه مربیانی که با من تفاوت دارند، برای مثال، کارلو آنچلوتی به‌عنوان یک مربی درون‌گرا و به‌خلاف من، بسیار مورد توجه من است.

انتهای پیام/+

https://tn.ai/2083665

درباره admin

همچنین ببینید

۵ موضوع شخصی که افراد باهوش هرگز در محل کار فاش نمی‌کنند

پول همیشه موضوعی حساس است و در محیط کار بیشتر هم حساس می‌شود. افراد باهوش اهمیت پنهان نگه داشتن درآم..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *