آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / وزیر کشور با تاسیس شهرداری در چند شهر موافقت کرد

وزیر کشور با تاسیس شهرداری در چند شهر موافقت کرد

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۲۱:۰۷

وزیر کشور با تاسیس شهرداری در چند شهر موافقت کرد

وزیر کشور در ابلاغیه‌ای با تاسیس شهرداری در چندشهر موافقت کرد.

وزیر کشور با تاسیس شهرداری در چند شهر موافقت کرد

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی وزیر کشور در ابلاغیه‌ای به استاندار خوزستان با تاسیس دو شهرداری در شهر شهیون و رودزرد ماشین موافقت کرد.

در ابلاغیه وزیر کشور به استاندار خوزستان با اشاره به موافقت بعمل آمده در خصوص تبدیل روستای شهیون مرکز بخش شهیون شهرستان دزفول به شهر شهیون و همچنین روستای رودزرد ماشین مرکز بخش رودزرد شهرستان رامهرمز به شهر رودزرد ماشین در اجرای تبصره ذیل ماده (۶) آئین نامه اجرایی قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری جمهوری اسلامی ایران و تبصره (۱) ماده (۱) قانون شهرداری، تاسیس شهرداری در دو شهر شهیون و رودزرد ماشین بلامانع اعلام شده است.

ابلاغیه وزارت کشور، تاسیس شهرداری های یاد شده را همچنین منوط به تحقق تعهدات موضوع ماده (۹) دستور العمل «نحوه تبدیل شورای اسلامی روستا به شهر و تاسیس شهرداری»، برشمرده است.

وزیر کشور همچنین طی ابلاغیه ای به استاندار هرمزگان با تاسیس سه شهرداری در شهر بندزرک، بالاشهر و کوهیج موافقت کرد.

در ابلاغیه وزیر کشور به استاندار هرمزگان با اشاره به موافقت بعمل آمده در خصوص تبدیل روستای بندزرک مرکز بخش بندزرک شهرستان میناب به شهر بندزرک و همچنین روستای بالاشهر مرکز بخش جغین شهرستان رودان به شهر بالاشهر و نیز روستای کوهیج از توابع دهستان فتویه بخش مرکزی شهرستان بستک به شهر کوهیج در اجرای تبصره ذیل ماده (۶) آئین نامه اجرایی قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری جمهوری اسلامی ایران و تبصره (۱) ماده (۱) قانون شهرداری، تاسیس شهرداری در سه شهر بندزرک، بالاشهر و کوهیج بلامانع اعلام شده است.

ابلاغیه وزارت کشور، تاسیس شهرداری های یاد شده را همچنین منوط به تحقق تعهدات موضوع ماده (۹) دستور العمل «نحوه تبدیل شورای اسلامی روستا به شهر و تاسیس شهرداری»، برشمرده است.

وی همچنین در ابلاغیه ای به استاندار کرمان با تاسیس دو شهرداری در شهر سی ریز و ده کهان موافقت کرد.

در ابلاغیه وزیر کشور به استاندار کرمان با اشاره به موافقت بعمل آمده در خصوص تبدیل روستاهای سی ریز، ده خواجه، فتح آباد، ده بالا سی ریز، موروییه و ده نو از توابع دهستان سی ریز شهرستان زرند به شهر سی ریز و همچنین روستای ده کهان از توابع دهستان ده کهان بخش مرکزی شهرستان کهنوج به شهر ده کهان در اجرای تبصره ذیل ماده (۶) آئین نامه اجرایی قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری جمهوری اسلامی ایران و تبصره (۱) ماده (۱) قانون شهرداری، تاسیس شهرداری در دو شهر سی ریز و ده کهان بلامانع اعلام شده است.

ابلاغیه وزارت کشور، تاسیس شهرداری های یاد شده را همچنین منوط به تحقق تعهدات موضوع ماده (۹) دستورالعمل «نحوه تبدیل شورای اسلامی روستا به شهر و تاسیس شهرداری»، برشمرده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *