آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / پارکینگ ‌های غیرمجاز در شهر دوگنبدان جمع آوری می شود

پارکینگ ‌های غیرمجاز در شهر دوگنبدان جمع آوری می شود

يکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ – ۱۹:۲۹

پارکینگ ‌های غیرمجاز در شهر دوگنبدان جمع آوری می شود

شهردار دوگنبدان گفت: پارکینگ‌های غیرمجاز درسطح معابر و پیاده روهای عمومی شهر دوگنبدان جمع آوری می‌شود.

پارکینگ ‌های غیرمجاز  در شهر دوگنبدان جمع آوری می شود

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، مسعود ظفری از عملیات جمع آوری پارکینگ‌های غیرمجاز در سطح معابر و پیاده روهای عمومی شهر دوگنبدان خبر داد.

وی افزود: عملیات جمع آوری پارکینگ‌های غیرمجاز در سطح پیاده‌رو‌ها و معابر عمومی شهری در اقدامی ضربتی و با اخطار و هشدارهای قبلی به منظور بهبود وضیعت سیما و منظر شهری در حال اجرا است.

شهردار دوگنبدان اظهار داشت: این عملیات به همت حوزه زیباسازی و خدمات شهری در محلات مختلف در حال انجام بوده که به صورت مرحله‌ای و با در نظر گرفتن اولویت‌های مشخص ادامه خواهد داشت.

ظفری ابراز کرد: بر اساس تبصره یک، بند دو ماده ٥٥قانون شهرداری هر گونه سد معابر عمومی و اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز از آن برای کسب و یا سکنی و یا هر عنوان دیگری ممنوع است و شهرداری مکلف است از آن جلوگیری و در رفع موانع موجود و آزاد نمودن معابر و اماکن مذکور فوق به وسیله ماموران خود اقدام کند.

وی با بیان اینکه جمع آوری پارکینگ‌های غیرمجاز در معابر و پیاده‌روهای عمومی شهری به منظور اهمیت دادن به سیمای شهری در ایجاد آرامش، نشاط اجتماعی، حفظ و افزایش بهداشت روانی جامعه صورت خواهد گرفت، افزود: در راستای ارائه خدمات زیبا سازی شهری و انجام آسفالت معابر پارکینگ‌های غیرمجاز و یا هر گونه باغچه در معابر و پیادروه‌های عمومی جمع آوری می‌شود.

ظفری تصریح کرد: پارکینگ‌های غیرمجاز نه تنها بر سیما و منظر شهری تأثیرگذار هستند بلکه با عدم ایمنی لازم برای شهروندان سبب بروز حوادث و خطرات احتمالی برای آنان در بر خواهد داشت.

شهرداردوگنبدان با بیان اینکه شهروندان در فرهنگ‌سازی برای زیبا سازی شهری کوشا باشند، گفت: شهرداری به تنهایی در ایجاد شهری زیبا و سالم قادر نخواهد بود و مشارکت شهروندان در این امر میسر می‌شود.

انتهای پیام/82031

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *