آخرین خبر فوری
خانه / اخبار / پشت‌پرده فیلم‌های غیراخلاقی که به‌نام شهردار صدرا منتشر می‌شود

پشت‌پرده فیلم‌های غیراخلاقی که به‌نام شهردار صدرا منتشر می‌شود

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ – ۲۱:۰۶

پشت‌پرده فیلم‌های غیراخلاقی که به‌نام شهردار صدرا منتشر می‌شود

یک منبع آگاه با بیان اینکه فیلم‌های غیراخلاقی پخش‌شده در فضای مجازی مربوط به شهردار صدرا نیست، از سناریو رسانه‌های معاند در رابطه با دستگیری «عباس ملک‌زاده» پرده برداشت.

پشت‌پرده فیلم‌های غیراخلاقی که به‌نام شهردار صدرا منتشر می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، پس از بازداشت شهردار صدرا که در 14 مردادماه سال جاری به اتهام فساد مالی در چنگال قانون گرفتار شد، هر چند روز یک فیلم غیراخلاقی در فضای مجازی بنام وی منتشر می‌شود.
یک منبع آگاه ضمن تکذیب انتساب کلیپ‌های مذکور به شهردار صدرا گفت: اتهام مسؤولان شهرداری صدرا صرفاً ارتشاء و مسائل مالی است.
وی افزود: پس از بازداشت شهردار صدرا، رئیس شورای شهر و جمعی از مدیران شهرداری صدرا، رسانه‌های ضدانقلاب مانند «آمدنیوز» به دروغ فیلم‌های غیرواقعی و غیراخلاقی پخش کردند و با داستان‌سرایی از مسائل موهوم همچون «گرفتار شدن در دام پرستو»، علت این بازداشت را مسائل غیراخلاقی عنوان کرده‌اند که همگی کذب محض است.

این منبع آگاه تصریح کرد: هدف رسانه‌های معاند از جوسازی رسانه‌ای، پخش این کلیپ‌ها و طرح مسائل غیرواقعی این است که اذهان را از فساد مالی که موضوع بسیارمهمی است، به سمت مسائل شخصی و اخلاقی سوق دهند.
وی در عین حال تأکید کرد: واقعیت این است که بازداشت شهردار صدرا تنها به اتهام فساد مالی بوده است نه اخلاقی؛ اما به دلیل اینکه عباس ملک‌زاده چهره شناخته‌شده‌ای نیست، رسانه‌های ضدانقلاب سوءاستفاده کرده و فیلم‌هایی غیراخلاقی را به دروغ منتشر و ادعا می‌کنند که وی شهردار صدرا است و مردم نیز بدلیل عدم آشنایی با چهره ملک‌زاده، این فیلم‌ها را باور می‌کنند.
این منبع آگاه با تأکید بر اهمیت سواد رسانه‌ای، از مردم خواست تا اخبار موثق را از رسانه‌های رسمی دنبال کنند و به هر مطلبی که در فضای مجازی و رسانه‌‌های غیررسمی منتشر می‌شود، استناد نکنند.

یادآور می‌شود خبرگزاری فارس نخستین و تنها رسانه‌ای بود که موضوع تخلفات شهرداری صدرا را با جدّیت تمام طی گزارش‌های متعدد افشاء کرد؛ تا آنجا که شهردار صدرا از «محمدحسین رئیسی» مدیر خبرگزاری فارس در استان فارس شکایت قضایی کرد و این پرونده همچنان مفتوح است.

پس از انتشار این سلسله گزارش‌ها و انتقادات دانشجویان عدالتخواه دانشگاه شیراز، در نهایت 14 مردادماه سال جاری شهردار صدرا به همراه معاون خود، رئیس شورای این شهر و یکی از کارکنان، به اتهام فساد مالی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند. با این حال و علیرغم تمام انتقادات خبرگزاری فارس به شهردار صدرا، نباید رسالت خبری را نادیده گرفت و در مقابل تهمت‌های غیراخلاقی سکوت کرد.

حیدر آسیابی دادستان شیراز چند روز پیش درباره آخرین خبرها از این پرونده فساد مالی گفت: شهردار صدرا، معاون و یکی از کارکنان شهرداری با عناوین اتهامی ارتشاء و تبانی در معاملات، قرار بازداشت موقت هستند و برای رئیس شورای شهر قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی صادر شده است.

آسیابی همچنین گفت: این پرونده در شعبه دهم دادسرای عمومی انقلاب شیراز در حال رسیدگی است و مرجع گزارش‌دهنده اداره‌کل اطلاعات فارس است.

انتهای پیام/و

اخبار مرتبط


اقامت 24

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار
globe


فناوا صفحات اخبار


رسپینا


هتل تارا


سرمایه


بیمه البرز

دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

ابراز همبستگی رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق

رئیس جمهوری ماداگاسکار در پی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، در پیامی از طرف خود و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *