خانه / تاریخ / خاطرات هاشمی، شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۷۹: اعتراض مراجع به حضور بعضی از نمایندگان زن در مجلس بدون چادر / اطبا در مورد سلامتی خاتمی چه گفتند؟

خاطرات هاشمی، شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۷۹: اعتراض مراجع به حضور بعضی از نمایندگان زن در مجلس بدون چادر / اطبا در مورد سلامتی خاتمی چه گفتند؟

ساعت ده صبح، با هلی‌کوپتر به مرقد امام رفتیم. آقایان [مهدی] کروبی، [رییس مجلس شورای اسلامی] و [سیدمحمد] خاتمی، [رییس‌جمهور] و [محمد] یزدی، [عضو فقهای شورای نگهبان] هم بودند. آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم سخنرانی کردند. هیاهو و شلوغی، کار سخنرانی را مشکل‌کرده بود. ضمن مراسم، با آقای خاتمی و آقای کروبی، در مورد هیأت‌رییسه مجلس صحبت شد. گفتند، اصرار جبهه مشارکت برای حضور یک سُنّی در هیأت‌رییسه، کار توافق را مشکل‌کرده و باعث اعتراض بعضی از مراجع قم، مثل آقایان [حسین] وحید [خراسانی] و [لطف‌الله] صافی‌گلپایگانی هم شده و نیز مراجع به حضور بعضی از نمایندگان زن با مانتو و روسری و بدون چادر در مجلس، اعتراض دارند و ممکن است اعتراض‌شان را اعلان کنند.
دیدن ادامه خبر

درباره admin

همچنین ببینید

خاطرات هاشمی رفسنجانی، ۴ تیر ۱۳۷۹: در مواجهه دری نجف آبادی با سردسته متهمان قتل‌های زنجیره‌ای چه گذشت؟ / سفیر ایران گفت امریکا مایل به نزدیک شدن است

خاطرات هاشمی رفسنجانی: آقای [قربانعلی]دُرّی [نجف‌آ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *